
Бездротовий зарядний пристрій U&P QI Charger Stand Z2A 15W QC3.0 Black (SWE-Z2A-BK)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SWE-Z2A-BK
599 ₴
399 ₴
Показати оптові ціниU&P QI Charger Stand Z2A 15W QC3.0 Black (SWE-Z2A-BK) - це бездротовий зарядний пристрій, який використовує технологію Qi для бездротової зарядки сумісних пристроїв. Пристрій має потужність зарядки 15 Вт і підтримує стандарт швидкого заряджання QC3.0, що дозволяє швидко заряджати пристрої, що підтримують цей стандарт.
Даний зарядний пристрій U&P QI Charger Stand Z2A 15W QC3.0 Black (SWE-Z2A-BK) має форму підставки, що дозволяє зручно розмістити ваш пристрій на ньому у вертикальному положенні, що може бути зручно для використання як настільна зарядка або на столі для ліжка. У комплекті з пристроєм постачається кабель USB-C для підключення до зарядного адаптера або порту USB комп'ютера. Щоб зарядити пристрій, просто розмістіть його на зарядному пристрої в центрі, щоб забезпечити максимальну ефективність заряджання. Під час заряджання індикатор світлодіода на зарядному пристрої горітиме синім кольором.
Важливо: При використанні зарядного пристрою з чохлами MagSafe можлива некоректна робота - заряджання може бути повільним або перериватися. Для стабільної та швидкої зарядки рекомендується знімати MagSafe-чохол перед встановленням смартфона на підставку.
Особливості:
- Зарядний пристрій - портативний, міцний, компактний і легкий, зручно брати з собою.
- Зарядний пристрій має 2 котушки, які забезпечують більшу ефективність заряджання.
- Сумісно з усіма пристроями, що підтримують бездротовий зв'язок Qi.
- Класичний, елегантний та похилий дизайн забезпечує зручний кут огляду.
- Вбудований інтелектуальний захист від перезарядки, короткого замикання, перегріву.
- Світлодіодний індикатор чітко показує стан заряджання.
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Вхід: 5 В/2 А, 9 В/2 А
- Вихід: 5 Вт/7.5 Вт/10 Вт/15 Вт
- Частота: 110 - 205 КГц
- Відстань зарядки: до 10 мм
- Стандарти: Qi, QC 3.0
- Розмір: 10.5 x 7.5 x 7 см
- Колір: чорний
Комплектація:
- Бездротовий зарядний пристрій
- Кабель живлення USB
- Документація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | U&P |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 15 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Вага в пакованні | 0.15 кг |
| Висота в пакованні (см) | 10 |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1 А, 1.2 А, 1.5 А |
| Гарантія | 6 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 7 |
| Додаткові характеристики | Відстань зарядки: до 10 мм<br>Інтелектуальний захист від перезарядки, короткого замикання, перегріву<br>Похилий дизайн<br>Світлодіодна індикація статусу зарядки |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Особливості | Бездротова зарядка |
| Живлення | USB |
| Розміри | 10.5 x 7.5 x 7 см |
| Сумісність | Сумісність із пристроями, що підтримують бездротову зарядку |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |
- Ціна: 399 ₴








